Nehledej krásu, ta srdce nemá. Hledej srdce, krása přijde sama ...

Únor 2011

Sen?

28. února 2011 v 18:23
Iluze jsou naše představy, sny, touhy a přání.
I já jsem měla kdysi takový "sen", ale brzo se stal skutečností. Ano zní to jako pohádka, ale je to pravda. Bohužel někdo takové štestí nemá a potom nastává obrovské zklamání. Proto si nědělejme falešné iluze, pak je ztratíme a to ponížení, smutek, vztek, ... Uznávám je pěkné mít iluze, ale všeho s mírou.
Doufám, že i vaše "pěkné iluze" se změní ve skutečnost a budete šťastní jako já.

Jak to bude s penzí

27. února 2011 v 14:24
Ministr financí Miroslav kalousek plánuje valorizaci penzí k 1. 1. 2012. To by mělo údajně chudším důchodcům vyvážit náklady. Bude to opravdu tak - nebo je to jen další z vládních triků?
Řeč ministra financí (zdroj TV prima - partie)
"Reforma je samozřejmě kompromis, ale nejedná se pouze o parametrické změny, Drábek je první ministr, kterému se podařilo dosáhnout většinové dohody v systémových změnách, ... Poté jetě přesvědčoval, že "důchodové" fondy budou zcela bezpečné a lidé si budou moci vybrat, jestli chtějí být konzervativní a nebo odvážnější. ...
Řeč odborářského šéfa Jaroslava zavadila (zdroj Tv prima - partie)
"Shodneme se v jediné věci, že je třeba reformovat důchodový systém."Já mám pocit, že tady pobíhá zbytek nemoci šílených krav," zesměšnil plány vlády. " Pzději dodal, že řada lidí na to nebude mít, téměř nikdo tomu stejně neuvěří a skončí to podobně jako se státní maturitou.
Jak moc bude tato reforma nákladná?
Vše zdražuje, tato reforma bude mít velké transformační náklady a stát potřebuje více ušetřit. A dále hrozí zvíšení daní.
Zdá se, že náš stát krachuje. Bude emigrace, válka nebo se přiřadíme k jinému státu ? Tohle vše je ještě ve hvězdách.

Proč se stydět?

26. února 2011 v 11:23
Ahoj
Sex = povinnost nebo zábava ?
Já patřím k těm lidem, kteří si myslí, že je to zpestření vztahu dvou zamilovaných.
Spousta lidí o tomto tématu nechce mluvit, ale někdo zvládá přijít a otevřeně o tom mluvit.
Proč se o tom nechcou bavit?
Tito lidé považují sex za něco nemravného za co by se měl člověk stydět, ale ve skutečnosti tomu tak neni. Vždyť je to naprosto normální věc, která je součástí života každého z nás. Pokud by nebylo lásky a sexu tak tady nikdo znás není a nepíše články na téma SEX.
Proč sex až po svatbě?
To nevím, vždyť pokud se lidé mají opravdu moc rádi nezáleží na tom kdy se to stane.

Myslím si, že by o sexu měli mluvit všichni nebo se snad stydíte za to co je nám dáno ? Proč se stydět za sex? Dobře chápu je to osobní téma každého člověka, ale je přirozenou součástí nás všech a nelze se toho nijak zbavit.