Nehledej krásu, ta srdce nemá. Hledej srdce, krása přijde sama ...

Stroj času aneb můj názor

11. června 2011 v 15:55
Stroj času, zní to skoro jako pohádka. Ale kdyby doopravdy něco takového existovalo měla bych jedno jediné přání - návrat do minulosti, zpět do svého dětství, kdy stačilo jenom začít trochu křičet a hned jsem byla středem pozornosti. Ano zpět do bezstarostného dětství, to je mé přání.
Život je plný spěchu, a proto člověk ani nevnímá jak je život nádherný. Mnoho lidí bere život jako samozřejmou věc, ale když potom poznávají co během spěchu promarnili, už je většinou pozdě. A napravit svoje chyby se jim již nepodaří.


Já vím, že je to jen hloupý sen, ale chtěla bych existenci stroje času - napravit chyby dokd je ještě čas. Život je nádherný a každý by si ho měl naplno užívat - život je krátký a žijeme jen jednou. Žádný stroj času zatím neexistuje, můžeme o něm zatím jenom snít. Do budouctnosti cestuje každý, at se nám to libí nebo ne, ale cesta do minulosti, to by byla veliká senzace.
ZKRÁTKA: Stroj času zatím neexistuje, aproto si budeme života užívat, pokusíme se nedělat chyby a když už nějakou uděláme, pokusme se ji co nejdřív napravit. Za pár let už může být pozdě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama