Nehledej krásu, ta srdce nemá. Hledej srdce, krása přijde sama ...

Špatné období

4. února 2012 v 16:52
Jsem úplně normální holka. Možná mám občas šílený nápady, nebo strašný "záchvaty" smíchu, tak že se zy mnou všichni ohlížejí jako kdybych byla blázen. Ale nejsem, jsem úplně normální! Někdy mám však den, kdybych nejraději dělala všechno a nic zároveň. Jsem znuděná, ospalá, lenivá, ... zkrátka takříkajíc "otrávená". Chci být doma a celý den nic nedělat a zároveň pociťuji touhu vyzkoušet něco velkolepého. Něco, co jsem nikdy nezkusila, ale vždycky jsem si to přála. Chci být sama a jenom nerušeně přemýšlet, chci být někde s kamárady, na nějáké párty a skvěle se bavit nebo jen tak sedět náší oblíbené kavárně, pít svůj drink a vyprávět si smutné i veselé historky.
Já už ani nevím co chci. Mám chuť se sebrat a hned se přihlásit do nějakého kurzu, naučit se hrát na bicí a na baskytaru. A když už vstanu a začnu se oblékat, že to udělám najednou si to rozmyslím. Chci všechno a nechci nic.Chci přestat myslet jen tak si lehnout a zasnít se jako mále dítě. Žít ve své fantazii a vše, co si přeji považovat za skutečné. A slovo "chci" vyměnit za "mám".
Přála bych si být v pohádce, kde by stačilo požádat vílu kmotřičku, ta by jednoduše mávla proutkem řekla kouzelné zaříkávadlo a vše co bych chtěla, by se mi i splnilo. Nebo ve snu, sny přece neznájí hranice.
Ale vždycky, když už jsem z těch svých nálad úplně mimo, se stane něco nečekáné a zárovenˇúžasného. Někdo mi zavolá nebo napíše a já vždy i když se mi ne vždycky 2x chce řeknu, že jdu. A když se vrátím, nejen že mám úsměv na tváři, ale večer, když jdu spát, usínám nesmírně šťastná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama